Neokázalé CSR

1 Kvě

Normálně bych to sem nedával, když všude hlásám, že CSR se má dělat bez okázalých gest, ale teď se to nějak časově sešlo. V posledním odkazu jsem sdílel zamyšlení Václava Pavelky na téma CSR a vzápětí mi přišel z Newtonu mail, jak bylo naloženo s mou odměnou za účast ve výzkumu, které jsem se vzdal ve prospěch nějakých bohulibých účelů (a okázale říkám, že to nebyla stovka za dotazník). Tazatel mi jen přeposlal ujištění, že peníze těch, co odmítli honorář, byly opravdu předány potřebným a připojil odezvu obdarovaného. Možná to Newton ještě změní, vydá k tomu okázalou tiskovku, kterou novináři hodí do koše, kdo ví. Prozatím jsem nenašel ani zmínku, že by se s tím chlubili na svých sociálních sítích. A takhle s mi to líbí.

Dobrý den, pane Bohuňku,

Jak jsem Vám slíbil, převedli jsme odměnu, která byla určena Vám za účast ve výzkumu Newton Media, jako dar Dětskému centru při Fakultní Thomayerově nemocnici.

Naše společnost se rozhodla částku vzniklou tím, že část respondentů se své odměny zřekla, zdvojnásobit, celkem jsme tedy darovali 20 tisíc Kč. V příloze e-mailu naleznete poděkování od paní doktorky Lukešové, ředitelky Dětského centra.

Ještě jednou Vám děkuji za spolupráci…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *