Věřím v pozitivní změnu

15 Led

Shodou okolností jsem tomuhle pivovaru věnoval jednu z kapitol ve své knize, a ta podle mě napoví, co se skrývá za aktuální změnou:

Kniha P.R.ciny, str. 203:

Vždyť je to taková nicotná zpráva

Tyhle firmy miluju. Celý rok vás krmí zbytečnostmi typu, kolik a jakých ocenění firma získala nebo že hospoda nabídne kachnu na devět způsobů, ale když jednou za 25 let změní generálního ředitele, tak je ticho po pěšině. Chápu, nedá se to všechno stíhat. Ale když ani s odstupem několika dní nevyjde tisková zpráva o nástupu nového generála, tak je něco špatně. Možná je na čase, aby i v národním podniku začali uvažovat o PR agentuře a nechlubili se tím, že „všechno“ zvládne jeden tiskový mluvčí.
Ještěže alespoň na ministerstvu zemědělství funguje tiskový odbor:

Novým ředitelem Budějovického Budvaru se stal Petr Dvořák, manažer s dlouholetou zkušeností v pivovarnictví
24.4.2017
Tisková zpráva – Ministr zemědělství Marian Jurečka dnes představil nového ředitele pivovaru Budějovický Budvar. Stal se jím Petr Dvořák, který v minulosti pracoval jako ředitel marketingu v Pivovarech Staropramen nebo mezinárodní ředitel značky Pilsner Urquell. Do funkce nastoupí od 1. května.
Na pozici ředitele Budějovického Budvaru doporučila výběrová komise ministrovi Marianu Jurečkovi z osmi lidí, kteří se dostali do užšího kola, dva kandidáty.
„Po pečlivém zvážení, po osobním setkání s oběma těmito kandidáty, jsem se rozhodl pro Petra Dvořáka. Je to člověk, který má zkušenosti s výrobou a prodejem piva i jeho marketingem, jak z České republiky, tak i ze zahraničí. Myslím si, že může velice vhodně a dobře doplnit kvalitní manažerský tým, který dneska v Budějovickém Budvaru je,“ řekl ministr zemědělství Marian Jurečka…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *